Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitimde model olan projeleri ilçeye kazandırdıklarını söyledi.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, eğitimde vizyon olan çalışmalar gerçekleştirdiklerini söz etti. Canik Belediyesi’nin vatandaşlar tarafından öğrenci dostu belediye olarak isimlendirildiğini tabir eden Lider İbrahim Sandıkçı, eğitime yönelik takviyeleri sürdürdüklerini söyledi. Eğitim hayatı boyunca öğrencilerin yanında olduklarını söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, ayrıyeten öğrencilerin projelerine takviye verdiklerini belirtti.

Öğrencilerin Yanında

İlçede düzenledikleri fiyatsız KPSS Kursu’na katılan öğrencilerle bir ortaya gelen Lider İbrahim Sandıkçı, öğrencilerle uzun müddet sohbet ederek onlarla deneyim paylaşımda bulundu. Samimi diyalogların yaşandığı buluşmada öğrenciler, Lider İbrahim Sandıkçı’yı dikkatle dinledi. Eğitim alanına yönelik çalışmalara hassasiyetle devam ettiklerini vurgulan Lider İbrahim Sandıkçı, “ Eğitim, üzerinde bilhassa durduğumuz ve büyük bir titizlikle çalışma gerçekleştirdiğimiz bir alan. Bilim ve teknolojiyle harmanlanan bir eğitim modeliyle birlikte eğitim hayatının her evresinde değerli öğrencilerimize gerekli takviyeleri sağlıyoruz. Bir taraftan öğrencilerimize fiyatsız eğitim imkânı sunarken, öteki taraftan onların TEKNOFEST ve TÜBİTAK projelerine dayanaklar sunuyoruz” dedi.  

Canik Belediyesi tarafından Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen KPSS Kursu’nda öğrencilere ‘Genel Yetenek’, ‘Genel Kültür’ ve ‘Eğitim Bilimleri’ hususlarında eğitimler veriliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*