Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Bybit, Solana Opsiyonları ile Yatırım Ufkunu Genişletiyor

Bybit, Solana Opsiyonları ile Yatırım Ufkunu Genişletiyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Hacim bakımından dünyanın en büyük üç kripto borsasından biri olan Bybit, ışık suratındaki platformuna Solana (SOL) opsiyonlarının eklendiğini duyurmaktan gurur duyuyor. Bybit şu anda kullanıcılarına Solana (SOL) opsiyonlarını sunan iki platformdan biri.

Bu yeni ekleme, Bybit’in halihazırda Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) içeren seçeneklerini genişletiyor. Bugünden itibaren yatırımcılar SOL seçenekleriyle bir dizi yeni stratejiyi keşfedebilir, yatırım tecrübelerini ve kârlılık potansiyellerini artırabilirler.

Solana’nın ekosistemi, 30 gün içinde %97 artan günlük faal kullanıcı sayısıyla süratle büyümektedir. Yeni ve heyecan verici SOL türevlerine olan talep güçlü ve Bybit artık yatırımcılara süratle büyüyen bu kripto projesiyle daha düzgün etkileşim kurmaları için muhtaçlık duydukları araçları sunuyor.

Bybit’teki SOL opsiyonları, yenilikçi ticaret stratejilerine kapı açıyor. İster SOL varlıkları üzerinde örtülü davetler yoluyla gelir elde etmek ister yatırımları korumak için kollayıcı satışlar kullanmak olsun, olasılıklar artık her zamankinden daha geniş.

Bybit’in Solana seçenekleri, portföy marjını hesaplamak için canlı konumları kullanarak öbür türev eserlere erişmek için birebir hesabı kullanan Bybit’in Birleşik Ticaret Hesabı (UTA) içinde meselesiz ticaret de dahil olmak üzere yatırımcıları güçlendirmek için tasarlanmış makul özelliklerle birlikte gelir. Bybit ayrıyeten, mümkün olan en düşük riskten korunma maliyetlerini sağlayan yüksek likiditeye sahip SOL-perpetual’a da konut sahipliği yapıyor.

Bybit Finansal Eserler Lideri Hao Yang, “SOL opsiyonları sunan mevcut iki platformdan biri olarak, SOL opsiyonları için pazar potansiyelinin ETH opsiyon hacminin yarısına ulaşmasını ve daima mukavelelerde görülen dağılımı yansıtmasını bekliyoruz” dedi. “SOL opsiyonlarının piyasaya sürülmesi, kullanıcılarımıza sadece çeşitli bir ticaret platformu değil, birebir vakitte strateji oluşturmak, yenilik yapmak ve nihayetinde finansal geleceklerini yine tanımlamak için bir tuval sunma taahhüdümüzün bir delilidir.”

USDC tarafından belirlenen SOL opsiyonları, maruz kaldıkları riskten korunmak isteyen SOL spot sahiplerinin yanı sıra varlıklar ortasında ticaret yapmak ve riski yönetmek için yeni yollar arayanların gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor. Bu lansman, Bybit’in kripto opsiyonları alanındaki varlığını genişletme ve SOL ekosistemine ticaret, risklerden korunma ve getirileri artırma için ek yollar sağlama tarafındaki daha geniş vizyonuyla uyumludur.

 

Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan 20 milyon kullanıcısı ile hacim olarak birinci üçte yer alan bir kripto para borsasıdır. Kripto yatırımcılarına ultra süratli bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok lisanlı topluluk takviyesi bulabilecekleri profesyonel bir platform sunmaktadır. Bybit, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing grubunun gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir