Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Bybit CEO’su bölgedeki kripto büyümesini desteklemek için Türkiye’yi ziyaret etti

Bybit CEO’su bölgedeki kripto büyümesini desteklemek için Türkiye’yi ziyaret etti

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Bybit Kurucu Ortağı ve Ceo’su Ben Zhou; “Türkiye, dal için kilit pazar ve Bybit bu hareketin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyor. Bölgeye olan bağlılığımız sarsılmaz bir halde devam ediyor. Bybit ve Türkiye’deki kripto topluluğunun geleceği beni heyecanlandırıyor.”

Geçtiğimiz hafta, dünyanın en çok ziyaret edilen kripto üçüncü borsası Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, bölgedeki kripto adaptasyonunu desteklemek ve sürdürülebilir büyümeyi geliştirme hususlarını görüşmek için iş ortakları, yeni kurulan şirketler ve müşterilerle bir ortaya gelmek için Türkiye’yi ziyaret etti. Zhou, Bybit grubunun görüşmelerden elde edilen bilgileri Bybit’in sunduğu hizmetleri daha güzel hale getirmek için kullanacağını söyledi.

Bybit, platformunun güvenilirliğini ve sağlamlığını vurgularken, yeni kullanıcılar kazanmaya odaklanarak Türkiye’deki varlığını genişletiyor. Türkiye’de kullanıcılar için inanç en kıymetli öncelik olduğu için şirket Dinle, Değerse ve Geliştir unsurlarını güçlendirmeye yönelik somut adımlar atıyor.

Zhou, Türkiye ziyareti ile ilgili, “Küresel bir borsa olarak Bybit, kripto para ünitelerinin benimsenmesini sağlamada mahallî toplulukların ehemmiyetini anlıyor. Türkiye kripto için stratejik bir pazar haline geldi ve biz de Türkiye’de topluluk kuran ve lokal bir takım oluşturan birinci global borsalar ortasındayız.”

Türkiye’de halkın tasarruf ve çıkar araçlarını çeşitlendirmesiyle birlikte son yıllarda kripto para kullanımında değerli bir artış görüldü. 

Zhou, Bybit’i “güven unsuru”, üstün bir kullanıcı tecrübesi ve “hızlı iletişim” olarak pahalandıran müşteriler ve kesimin önde gelen isimleriyle bir ortaya geldi. Şeffaflığı temel siyaseti haline getiren Bybit, ahenk ve güvenliği sağlamak için düzenleyici kurumlarla birlikte çalışmaya kararlı. 

Zhou ile görüşen iş ortaklarının birçoğunun gündeminde fonların güvenliği vardı ve Bybit’in çok düzeyli kimlik doğrulama protokolleri, dolandırıcılıkla uğraş sistemleri ve 7/24 rezerv ispatı hakkında daha fazla bilgi edinmek konusunda istekliydiler. Bybit, Türkiye’de kullanıcıların kripto ve prestiji para bakiyeleri ortasında geçiş yapmalarına imkan tanıyan inançlı araç seçeneklerini de genişletiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir