Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Burhaniye Belediyesi 2 voleybol turnuvasında ödül töreni yapıldı

Burhaniye Belediyesi 2 voleybol turnuvasında ödül töreni yapıldı

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Burhaniye Belediyesi tarafından, Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen “Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası” ödül merasimi, nefes kesen kapanış günü maçlarının akabinde gerçekleşti.

Ortaokul ve liseli gençlerden oluşan, vilayet dışından gelen kadroların da iştirakinin olduğu turnuvada, Burhaniyeli sporseverler keyifli vakit geçirdiler. Oynanan maçlar sonucu topladıkları puanlara nazaran, dört gün süren turnuvanın kazananı yıldız kategorisinde Adres İstanbul Spor Kulübü oldu. İkincilik kupasını Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü alırken, düzenlenen turnuvada Çengelköy Voleybol Kulübü üçüncü ve İstanbul Ateş Spor dördüncü sırayı paylaştılar.

Turnuvanın bir başka kategorisi olan midi kategorisinde ise 1. ve 2. olan gruplar heyecan verici son maç ile belirlendi. Oynanan maçların sonuçlarında topladıkları puanlara nazaran, dört gün süren turnuvanın kazananı Burhaniye Ören Spor Kulübü oldu. Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü ikinci sırayı alırken Adres İstanbul Spor Kulübü üçüncü, Ayvalıkgücü Belediyespor dördüncü olarak turnuvayı tamamladılar.

Özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği turnuva 4 gün boyunca birçok sporseveri ağırladı. Turnuvanın final maçına Belediye Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban da katıldı. Kazanan kadroların kupalarını, Belediye Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban ve Toplumsal Takviye Hizmetleri Müdürü Rukiye İtimat Köken’den aldılar. Turnuvaya katılan tüm atlet gençlere madalya, teşekkür sertifikası ve armağan paketi verilirken Çengelköy Voleybol Kulübü Antrenörü Elif Güneş tarafından, Burhaniye Belediye Lider Yardımcısı Oktay Erbalaban’a spora ve atlete verilen kıymet için teşekkür plaketi takdim etti. Aktiflik toplu olarak hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir