Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Bu yıl 17.si düzenlenen Yarımada Spor Oyunlarına katılan Efes Selçuklu sporcular, çeşitli derecelerde ödül alarak madalya ve kupalarla ilçeye döndüler.

Bu yıl 17.si düzenlenen Yarımada Spor Oyunlarına katılan Efes Selçuklu sporcular, çeşitli derecelerde ödül alarak madalya ve kupalarla ilçeye döndüler.

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Efes Selçuk Belediyesi’nin takviyesi ile gerçekleştirilen turnuvada elde ettikleri ödüllerle kente dönen sportmenler, Efes Selçuk’u muvaffakiyetle temsil ettiler.

Tüm kategorilerde derece yapan Efes Selçuklu sportmenler, final müsabakası sonunda madalya ve kupalarını alarak büyük bir gururla ilçeye dönmenin memnunluğunu yaşadılar.

İlham Veren Kent Efes Selçuk’a bu gururu yaşatan tüm atletleri yürekten tebrik ettiğini belirten Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Sizler, sporda muvaffakiyete giden yolda değerli bir kilometre taşısınız ve ilham kaynağısınız.

Gösterdiğiniz üstün performans ve azimle, ilçemizi en düzgün formda temsil ettiniz. Sizlerin elde ettiği bu zafer, bizim için gurur kaynağıdır ve gelecekteki başarılarınızı dört gözle bekliyoruz. Sizlerle gurur duyuyor, muvaffakiyetlerinizin devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir