Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı yeni Netflix filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın özel gösterimi New York’ta gerçekleşti

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı yeni Netflix filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın özel gösterimi New York’ta gerçekleşti

gelenekselhaber gelenekselhaber -
5 0

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat‘in paylaştığı heyecanla beklenen yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın özel gösterimini, bugün New York’un ikonik salonu Paris Theatre’da (Paris Tiyatrosu) gerçekleştirdi. Uzun yıllar sonra ikiliyi bir ortaya getiren, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Cihan Şit‘in kaleme aldığı sinemanın direktör koltuğunda ise Gönenç Uyanık yer alıyor.

Netflix Kamu Siyasetleri Lider Yardımcısı Dean Garfield ve Netflix Türkiye, Benelüks ve CEE Bölgesi İçerik Lider Yardımcısı Michael Azzolino’nun mesken sahipliğinde gerçekleşen gösterime başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat başta olmak üzere, yönetmen Gönenç Uyanık ve senarist Nuran Cihan Şit de eşlik etti. Ağır ilgi gören akşama New York sanat ve sinema topluluğundan da pek çok isim katıldı.

“Netflix Türkiye, Benelüks ve CEE Bölgesi İçerik Lider Yardımcısı Michael Azzolino konuyla ilgili şunları söyledi: “İstanbul İçin Son Çağrı gibi özgün ve güçlü öyküler, sonları aşarak dünya çapında büyük ilgi topluyor. Türkiye’deki takımımız, bugüne kadar farklı tiplerde birçok başarılı üretimi hayata geçirdi ve bu imaller global seviyede büyük beğeni kazandı. İstanbul İçin Son Çağrı‘nın bu muvaffakiyetleri tekrarlamakla kalmayıp daha da ileri taşıyacağına inanıyorum. Türkiye’deki kreatif dalın gücünü, 190 ülkede yaşayan farklı kültürlerden üyelerimizle bir ortaya getirme fırsatını yakalamaktan büyük bir gurur duyuyoruz.”

Netflix Kamu Siyasetleri Lider Yardımcısı Dean Garfield ise İstanbul İçin Son Çağrı‘nın özel gösterimini New York’ta düzenlemekten büyük bir gurur duyduğunu söylerken kelamlarına şöyle devam etti: “Bu aktiflik, Türkiye’nin kıssalarını dünya sahnesine taşıma heyecanımızın bir yansıması. Netflix’in Türkiye’nin dört bir yanında çektiği imaller, dünyada kültürel bağları güçlendiriyor ve güçlü bir tesir yaratıyor. Son araştırmamız, dünya genelinde Türk üretimlerini izleyen üyelerimizin Türkiye’yi ziyaret etme isteğinin 2.6 kat, Türkçe öğrenme isteğinin ise 4.6 kat arttığını gösteriyor. Bu sonuçlar, Türkiye’den dünyaya sunduğumuz öykülerin muvaffakiyetinin en açık ispatı.”

Serin ve Mehmet’in peşinde New York’a kadar uzanan İstanbul için Son Çağrı, tüm dünyayla tıpkı anda 24 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

 

İstanbul İçin Son Çağrı Hakkında

New York, aşk ve ikinci bahtlar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en hoş anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir