Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Topaloğlu’ndan EMİTT teşekkürü

Başkan Topaloğlu’ndan EMİTT teşekkürü

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bu yıl İstanbul’da 26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Kemer tanıtımına verdikleri katkılardan dolayı Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD) ve Kemer Turistik ve Otelciler İşletmeciler Birliği’ne (KETOB) teşekkür ziyaretinde bulundu.

26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda KEMAİD ve KETOB’un Kemer tanıtımına yaptıkları katkılar dolayısıyla teşekkür ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Topaloğlu, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ile KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya’ya Kemer kolonyası hediye etti.

KEMİAD ve KETOB Başkanlarıyla bu yılki turizm sezonu hakkında da fikir alışverişinde bulunan Başkan Topaloğlu, iyi bir turizm sezonu geçireceklerine inandıklarını belirterek, tüm turizmcilere hayırlı sezonlar dileklerinde bulundu.

Öte yandan Başkan Topaloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla KEMİAD Başkanı Sönmez ve yönetim kurulu üyeleriyle KETOB Başkanı Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin de Ramazan Bayramlarını kutladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir