Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Topaloğlu Kuzdere Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

Başkan Topaloğlu Kuzdere Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi 1091 ve 1079 sokaklarda üretimi süratle devam eden yol, kaldırım ve park çalışmalarını yerinde inceledi. Lider Topaloğlu’na, Kemer Belediye Lider Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın ve Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay da eşlik etti.

Kuzdere Mahallesi 1091 ve 1079 sokaklarda yaklaşık 1000 metrekare kaldırım taşı döşemesi yapıldığı, 2 bin 350 metrekare de yol üretiminin devam ettiği çalışmaları yerinde inceleyen Lider Topaloğlu, çalışmalarda gelinen son nokta hakkında Lider Yardımcısı Baki Yalın’dan bilgiler aldı.

Söz konusu bölgede yapılan çalışmalar kapsamında park üretim işleri de son süratiyle devam ederken, parklarda oyun kümeleri, spor aletleri, yürüme yolları, kamelyalar, basketbol alanı, sulama sistemi döşeme çalışmalarında sona gelindiği öğrenildi.

Alt yapı yatırımları hızlanıyor

Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, ASAT, Türk Telekom, ve TEDAŞ yetkilileriyle bölgede inceleme yaparak alt yapı yatırımlarının hızlanması hedefiyle fikir alışverişinde bulundu. Sulama Birliğine ilişkin kanalların da deplase edildiği çalışmalar hakkında bilgi alan Lider Yardımcısı Gül, alt yapı çalışmalarının en kısa müddette tamamlanacağını bildirdi. 

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kuzdere Mahallesi’nde alt ve üst yapı çalışmalarının süratle devam ettiğini belirterek, Kemer halkına hak ettiği hizmeti vermeye devam ettiklerini söyledi.

Kuzdere Mahallesi’nde tamamlanan imar planlarından sonra mahallenin büyük bir değişim içine girdiğine dikkat çeken Lider Topaloğlu, “Kuzdere mahallemizde yol, kaldırım ve park çalışmalarımız son süratiyle sürüyor. Halkımız için üretmeye devam ediyoruz. Kuzdere halkımızı hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha çağdaş bir hale geliyor. Çalışmalarımızı en kısa müddette tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız. Kemer halkı bizi izlemeye devam etsin.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir