Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Sandıkçı, “Sosyal donatı alanları, güvenli ve konforlu yollarla Canik’in değerine değer katıyoruz”

Başkan Sandıkçı, “Sosyal donatı alanları, güvenli ve konforlu yollarla Canik’in değerine değer katıyoruz”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Canik’te gerçekleştirilen hizmetler vatandaşlardan büyük takdir topluyor.

Canik Belediyesi, ilçenin dört bir köşesinde tüm alanlarda gerçekleştirdiği çalışmaları titizlikle sürdürürken, Canik’te yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. İlçede program dâhilinde ağır bir formda devam eden çalışmaları alanda yakından takip eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, vatandaşların talep ve tekliflerini yerinde dinlemeyi sürdürüyor. Canik’in farklı noktalarına ailelerin keyifli vakit geçireceği, sporseverlerin açık havada itimatla spor yapabileceği yeni parkları ilçeye kazandırmaya devam ettiklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, ilçede inançlı ve konforlu bir ulaşım için yol çalışmalarının aralıksız bir halde devam ettiğini söz etti. Canik’te çalışmaların sürat kesmeden devam ettiğini vurgulayan Lider İbrahim Sandıkçı, “Sosyal donatı alanları, inançlı ve konforlu yollarla Canik’in pahasına değer katıyoruz” dedi.

 

Canik’te Park Atağı

Engelli vatandaşlar için özel olarak oluşturulan oyun kümeleri, dinlenme alanları ve yeşil alanlarıyla vatandaşları ağırlamaya devam eden ve onlar tarafından büyük ilgi gören Samsun’un en kapsamlı manisiz parkı, Uludağ Manisiz Ömür Parkı ile birlikte ilçenin farklı noktalarına, çağdaş ve yeni jenerasyon oyun kümeleri ile donatılan, spor ve dinlenme alanlarının yer aldığı parkları ilçeye kazandıran Canik Belediyesi, ilçede vatandaşların huzur ve inançla keyifli vakitler geçireceği yeni parkların imali titizlikle sürdürüyor. Canik’te örnek parkları hayata geçirmeye devam edeceklerini belirten Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçede program dâhilinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, örnek parkları, konforlu ve inançlı yollarıyla Canik’in pahasına kıymet katmaya, kaliteli ve örnek hizmetleri ilçeye kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. 

 

Başkan Sandıkçı’dan Yakın Takip

Canik’te her alanda çalışmaların ağır bir biçimde devam ettiğini lisana getiren Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde tüm alanlarda gerçekleştirdiğimiz ve büyük bir titizlikle sürdürdüğümüz çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın keyifli vakitler geçireceği yeni toplumsal donatı alanlarını, konforlu ve inançlı bir formda seyahat edeceği yeni yolları ilçemize kazandırıyoruz. Bölgenin coğrafik yapısını ve vatandaşlarımızın taleplerini hep göz önünde bulundurarak yol çalışmalarımızı itinayla tamamlayıp, yeni yolları kendilerinin hizmetine sunuyoruz. Tüm mahallelerimizde asfalt, beton, taş parke yol çalışmalarımızı hızla tamamlarken, ilçemize yeni parklar kazandırmaya devam ediyoruz. Yürüyüş ve bisiklet alanlarıyla sporseverlerin uğrak noktası olacağı, çocuklarımızın sevinçli anlarına şahitlik edeceği parklarımızı, çağdaş ve yeni kuşak oyun kümeleriyle donatıyoruz. Yeni toplumsal donatı alanları, inançlı ve konforlu yollarla Canik’in bedeline paha katıyoruz” sözlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir