Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Sandıkçı: “Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz”

Başkan Sandıkçı: “Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, vatandaşları ziyaret ederek talep ve tekliflerini dinledi.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçedeki vatandaşları ziyaret ederek talep ve tekliflerini dinledi. İlçede gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında vatandaşları mahallelerinde ziyaret eden Lider İbrahim Sandıkçı, onların tek tek talep ve tekliflerini dinledi. Vatandaşlarla yakından ilgilenen, kendileriyle sohbet eden Lider İbrahim Sandıkçı, mahallelerde program dâhilinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Lider İbrahim Sandıkçı: “Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz” dedi.

“Canik halkının hizmetkârıyız”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçedeki vatandaşları ziyaret ederek talep ve tekliflerini dinlemeye devam ediyor. Canik halkının talep ve tekliflerine hep değer veren Lider İbrahim Sandıkçı, vatandaşları mahallelerinde, meskenlerinde ziyaret ederek talep ve teklifleri kendilerinden birebir dinliyor. Her fırsatta ilçedeki vatandaşlarla bir ortaya geldiklerini lisana getiren Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde vatandaşlarımızla her fırsatta bir ortaya geliyor, talep ve tekliflerini şahsen kendilerinden dinliyoruz. Takımımızla birlikte ilçe halkımızın taleplerini karşılamak ismine ağır bir uğraşla çalışıyoruz. Bizler Canik halkının hizmetkârıyız. Çalışma tempomuzu hiçbir vakit düşürmeden, ilçemizin dört bir yayını güzelleştirmeye, muhtaçlıkları karşılayan,  geleceğe dönük eserler kazandırmaya devam ediyoruz” biçiminde söz etti.
 

“Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz”

Belediye ünitelerinin ilçedeki tüm mahallelerde çalışmalara ağır bir halde devam ettiğini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “ Ünitelerimiz belirlediğimiz program dâhilinde ilçemizdeki tüm mahallelerde çalışmalarına ağır bir halde çalışmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın konforla seyahat edeceği yolların, ailelerimizin keyifli vakitler geçireceği, çağdaş oyun kümelerinin yer aldığı parkların imaline devam ederken, hizmette olan yol ve parklarımızın da bakımlarını yapıyoruz. Gruplarımız paklık çalışmalarını ise hummalı bir halde sürdürüyor. Tüm takımımızla alandan bir an olsun ayrılmadan vatandaşlarımıza hizmet etmenin memnunluğunu yaşıyoruz.  Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz” sözlerini kullandı.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı’ya gerçekleştirdiği ziyaret programında AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, AK Parti Canik Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Canik İlçe Teşkilat Üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir