Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Sandal, sahaya indi: “Bizim yolumuz aydınlık Türkiye’nin yolu”

Başkan Sandal, sahaya indi: “Bizim yolumuz aydınlık Türkiye’nin yolu”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, yaklaşan genel seçimler öncesi mahalle seyahatlerine hız kazandırdı. Mansuroğlu Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Lider Sandal, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlar ve hayat pahalılığı ile ilgili şikâyetleri dinleyen Lider Sandal “Bizim çabamız hak, hukuk ve adalete varacak. Bizim yolumuz aydınlık yarınlara, çağdaş ve özgür bir Türkiye’ye çıkacak. Bu yolun sonunda Türkiye kazanacak. Güzel günlere az kaldı” dedi.

ESNAFIN NABZINI TUTTU

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Haşim İşcan Caddesi ile Sakarya Caddesi üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Lider Sandal’a CHP Genel Lider Yardımcısı Ahmet Akın ile Genel Lider Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Gökçe Gökçen, CHP Bayraklı İlçe Lideri Didem Gültekin, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, gençlik ve bayan kolları üyeleri eşlik etti. Gezdiği noktalarda vatandaşların ağır ilgisiyle karşılaşan Lider Sandal, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlar ve hayat pahalılığı ile ilgili şikâyetleri dinledi. Vatandaşlara baht bileklikleri dağıtıldı. Bayraklılılar, çalınan marş ve müziklere meskenlerinden ve dükkânlarından bayrak sallayarak dayanak verdi.

BALIKESİRLİLERDEN ‘SÖZ’

Mahalle seyahatlerine dernek ziyaretlerini de ekleyen Lider Sandal Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği’ne de gitti. Dernek Lideri Mehmet Bektur ve dernek üyelerinin dayanağını alan Sandal, sonrasında Balıkesirliler Derneği’ni ziyaret etti. Buradaki aktifliğe CHP Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Akın, Gökçe Gökçen, CHP İzmir Vilayet Lideri Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, İzmir Milletvekili adayları Deniz Yücel, Yetenekli Polat, Altan İnanç, Helil Kınay, Haydar Altıntaş ve Balya Belediye Lideri Orhan Gaga da katıldı. Siyasalları meşalelerle karşılayan Balıkesirlilerle buluşmada birlik ve beraberlik iletileri verildi.

TÜRKİYE KAZANACAK!

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Önümüzde Cumhuriyet tarihinin tahminen de en önemli

seçimlerinden biri var. Bizim uğraşımız hak, hukuk, adalete varacak, Bizim yolumuz aydınlık yarınlara, çağdaş ve özgür bir Türkiye’ye çıkacak! Bayanlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız galip gelecek ve Türkiye kazanacak. Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olacak ve ülkemiz hoş yarınlara uyanacak. Kimsenin ötekileştirilmediği, yok sayılmadığı, dini inancı, siyasi görüşü, kimliği, ırkı, lisanı ne olursa olsun ayrıştırılmadığı birlik ve refah içinde birleşerek büyüyeceğimiz çağdaş Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir