Başkan Erdem: Bursaspor’a topyekun destek olunmalı

Bursaspor Kulübü Lideri Sinan Bür, idare şurası üyeleriyle birlikte Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti. Bursaspor’un geleceğinin konuşulduğu ziyarette Lider Fazilet dayanağa hazır olduklarını belirterek, “Bursa halkı tek yürek olup, kadrosuna topyekun takviye olmalı” dedi.

Ocak ayında gerçekleştirilen harika genel konsey sonucunda misyonu devralan Bursaspor Kulübü Lideri Sinan Bür, idare heyeti üyeleriyle birlikte Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti. Halk Evi’ndeki ziyarette Nilüfer Belediye Lider Yardımcıları Remzi Çınar, Tezcan Öztürk ile Osman Uçar, Bursaspor Kulübü İdare Şurası Üyeleri Beyhan Çalışkan, Sinan Oral, Erkan Öncel, Alper Özyüksel, Orhan Efe ve Gökhan Güleç de yer aldı. Bursaspor’un içinde bulunduğu sıkıntı periyottan kurtaracak çalışmalar hakkında fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Bursaspor Lideri Sinan Bür, “Hedefimiz, gemiyi limana yanaştırmak” dedi.

Bursaspor’a kalıcı gelir elde edecek projelerin gerçekleştirilmesi gerektiğini vurgulayan Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet de, topyekun takviyenin kıymetine dikkat çekti. Lider Fazilet, “Bursaspor bu kentin markası, birleştirici gücüdür. İş insanından vatandaşına kadar herkes, elini taşın altına koyup, Bursaspor’u içinde bulunduğu güç devirden çıkarmak için takviye olmalı, kulübün düzenlediği yardım kampanyalarına katkı koymalı. Yapacağınız çalışmalarla idare olarak inanç vermeniz halinde, bu dayanağın geleceğine inanıyorum. Nilüfer Belediyesi olarak dün nasıl ki Bursaspor’a takviye verdiysek, bugün ve yarın da elimizden gelen dayanağı vermeye hazırız” biçiminde konuştu.
Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, Sinan Bür ve idaresine çıktıkları yolda muvaffakiyetler diledi.
Bursaspor Kulübü Lideri Sinan Bür de, Turgay Fazilet yazılı 16 numaralı Bursaspor formasını Lider Erdem’e armağan etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*