Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Engin’den Vatandaşa Gündoğdu Daveti

Başkan Engin’den Vatandaşa Gündoğdu Daveti

gelenekselhaber gelenekselhaber -
6 0

Ilıca ve Çamtepe Mahallelerinde vatandaşla bir ortaya gelen Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, İzmirli yurttaşları, CHP Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı önderleri ile 30 Nisan Pazar Günü Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştireceği mitinge davet etti

Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, seçimlere kısa bir müddet kala esnafla bir ortaya geldi, vatandaşların talep ve tekliflerini dinledi. Lider Engin İzmirli yurttaşları, CHP Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı başkanları ile 30 Nisan Pazar Günü Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştireceği mitinge de davet etti. Lider Engin’e, CHP İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Şahbal Aras, CHP Narlıdere İlçe Lideri Mesut Sakin, CHP Narlıdere Bayan Kolları Lideri Ömür Gürokur da eşlik etti.

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

Ilıca ve Çamtepe Mahallelerinde esnaf ve vatandaşla bir ortaya gelen Lider Engin, “14 Mayıs seçimleri, ülkemizin yazgı seçimlerinden biri olacak. Açık, saydam, eşit ve adil bir paylaşım için Genel Liderimiz ve 13.Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kapsayıcı siyaset anlayışının ülkemize çok şey kazandıracağını inanıyoruz. Sokağın sesi Genel Liderimizi işaret ediyor. Bizim hoş ve bereketli ülkemizde herkese ekmek var. İnanıyoruz ki 14 Mayıs’ta kazanan Türkiye olacak, sofralarımıza rahmet, konutlarımıza huzur dolacak” dedi.

Başkan Engin, herkesi Gündoğdu Meydanı’nda Pazar günü saat 15.30’da yapılacak mitinge de beklediklerini söz ederek, “CHP Genel Liderimiz ve 13.Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Millet İttifakı önderlerinin iştirakiyle gerçekleştirilecek mitinge tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Pazar günü tüm Türkiye’nin kalbi İzmir’imizde atacak. 14 Mayıs’ın en güçlü bildirisini Gündoğdu’dan verecek, milletimizi halkın iktidarı ile buluşturacağız” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir