Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Altay: “Şehrimize Her Gün Yeni Hizmetler Kazandırıyoruz”

Başkan Altay: “Şehrimize Her Gün Yeni Hizmetler Kazandırıyoruz”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim ilçelerini ziyaret ederek, AK Parti teşkilatlarıyla, esnafla ve vatandaşlarla buluştu. 

Büyükşehir Belediyesi olarak 2014 yılından itibaren ilçelerde eksikleri tamamlamaya devam ettiklerini kaydeden Lider Altay, “Her yıl yeni bir şey yapıyoruz. Altyapı eksiklerini gideriyoruz. Verdiğimiz kelamları tutmak için gece gündüz demeden uğraş ediyoruz. Biz eser siyaseti yapıyoruz zira. Cumhurbaşkanımız ülkemize yeni hizmetler kazandırıyor, biz de kentimize yeni hizmetler kazandırıyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim’de esnafla ve vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Taşkent’te birinci olarak AK Parti Konya Vilayet İdare Konseyi Üyesi Murat Adabalı, Taşkent Belediye Lideri Osman Arı ve AK Parti Taşkent İlçe Lideri Mehmet Demirgül ile birlikte AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Lider Altay, partililerle görüşerek istişarelerde bulundu.

Ardından ilçe esnafını ziyaret ederek iyi işler temennisinde bulunan Lider Altay, Taşkent Belediye Lideri Osman Arı ile de bir ortaya geldi.

BAŞKAN ALTAY HADİM’İ DE ZİYARET ETTİ

Taşkent’ten sonra Hadim’e geçen Lider Altay, burada da öncelikle AK Parti İlçe Teşkilatı’nda parti üyeleriyle bir ortaya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son 1 ayda doğalgazdan TCG Anadolu’ya, TOGG’dan Kızıl Elma’ya kadar birçok yapıtın muştusunu verdiğini anlatan Lider Altay, “Biz eser siyaseti yapıyoruz zira. Cumhurbaşkanımız ülkemize yeni hizmetler kazandırıyor, biz de kentimize yeni hizmetler kazandırıyoruz lakin bu seçimde husus; yapıttan, işten daha kıymetli bir hale geldi. Cumhurbaşkanımızın ‘tek bayrak’, ‘tek devlet’, ‘tek vatan’, ‘tek millet’ sloganının ne kadar değerli olduğunu bir sefer daha görmüş olduk. Onun için sandığa giderken bu hislerle gitmemiz lazım” diye konuştu.

İLÇELERİMİZDE EKSİKLERİ TAMAMLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

Büyükşehir Belediyesi olarak 2014 yılından itibaren ilçelerde eksikleri tamamlamaya devam ettiklerini kaydeden Lider Altay, “Her yıl yeni bir şey yapıyoruz. Altyapı eksiklerini gideriyoruz. Verdiğimiz kelamları tutmak için gece gündüz demeden uğraş ediyoruz. Birlik beraberliğimiz olduğu sürece, Sayın Cumhurbaşkanımız başımızda olduğu sürece üstesinden gelemeyeceğimiz iş yok Allah’ın izniyle” tabirlerini kullandı.

İlçe esnafını da ziyaret ederek güzel işler dileyen Lider Altay’a Hadim ziyaretinde; AK Parti Konya Vilayet İdare Konseyi Üyesi Murat Adabalı, Hadim Belediye Lideri Ahmet Hadimioğlu ve AK Parti Hadim İlçe Lideri Ahmet Özbahar eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir