Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Altay Şehir Merkezinde Gençlerle Buluştu

Başkan Altay Şehir Merkezinde Gençlerle Buluştu

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Bosna Hersek Mahallesi ve Melikşah Mahallesi’nde akşam saatlerinde gençlerle bir ortaya gelerek sohbet etti.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Selçuklu ve Meram’da akşam saatlerinde yaptığı ziyaretlerle gençlerle buluştu.

İlk olarak AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Özer ve Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı ile birlikte Bosna Hersek Mahallesi’nde; daha sonra AK Parti Konya Milletvekili Adayları Meryem Göka, Saadet Armağan Güleç Korumaz, Muhammed Zeren, Meram Belediye Lideri Mustafa Kavuş ve AK Parti Meram İlçe Lideri Mustafa Dolular ile birlikte Melikşah Mahallesi’nde gençlerle buluşan Lider Altay, samimi ve sıcak ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde gençlerin istek ve beklentilerini dinledi.

Gençlere 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin değerini anlatan Lider Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin geldiği noktada gençlerin büyük katkısı olduğunu, ülkenin geleceği için de en değerli gücün yeniden gençler olacağını söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir