Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Aytemiz’den 29 Şubat özel sürprizi: Araç yıkama veya kahve hediye!

Aytemiz’den 29 Şubat özel sürprizi: Araç yıkama veya kahve hediye!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Miladi takvime nazaran 365 yerine 366 gün sürecek artık yıllarda fazladan bir gün Şubat ayına ekleniyor. Türkiye’de ise yaklaşık 30 bin kişi, doğum günlerini yalnızca 4 yılda bir, tam gününde kutlayabiliyor. Şayet siz de 29 Şubat tarihinde doğmuş olmanın ayrıcalığını yollarda da yaşamak isteyenlerdenseniz, Aytemiz istasyonlarında sizi hoş bir sürpriz bekliyor.

Şaşırtan eser ve hizmetleriyle akaryakıt kesiminde fark yaratmaya devam eden Aytemiz, 29 Şubat’ta doğanlar için özel sürpriz bir kampanya düzenliyor. Böylesine özel bir güne kayıtsız kalmayan Aytemiz, 29 Şubat doğumlu müşterileri için istasyonlarında özel fırsatlar sunuyor. 

Aytemiz, 29 Şubat tarihinde doğanlara bir jest yapmak ve kutlama ruhunu yaşatmak ismine sunduğu özel fırsatta araç yıkama yahut çift kişilik kahve armağan ediyor. 29 Şubat 2024 tarihinde, Aytemiz ON7/24 Market konsepti ile hizmet veren istasyonları ziyaret eden doğum günü sahiplerine, taze çekilmiş 9 çeşit Arabica çekirdekten harmanlanan nefis İtalyan lezzeti illy’den çift kişilik kahve ya da araç yıkama ikramı sunuyor. Bu özel günde doğup, bugünü doyasıya keyifle yaşamak isteyenler sonlu sayıdaki bu tekliften yararlanmak için, seçili Aytemiz istasyonlarına davet ediliyor. 

Kampanya kapsamında teklif edilen armağanlardan faydalanmak ve 29 Şubat’ta doğmanın ayrıcalığını yaşamak için, kasada market görevlisine doğum tarihinizin gösterilmesi kâfi olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir