Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Aydın geneline yayılan altı otizm destek merkeziyle özel çocuklara ve gençlere destek olan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bu çabaları meyvelerini vermeye devam ediyor

Aydın geneline yayılan altı otizm destek merkeziyle özel çocuklara ve gençlere destek olan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bu çabaları meyvelerini vermeye devam ediyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Türkiye Özel Sportmenler Spor Federasyonu’nun düzenlediği masa tenisi vilayet şampiyonasında birincilik elde eden sportmenler, Aydın’ı Antalya’da düzlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sporun ve daima eğitimin otizmli bireylerin hayatında kıymetli bir yeri olduğunu tabir edip, “Gençlerimizi samimiyetle kutluyor, onların başarılarıyla gurur duyuyoruz.

Otizm takviye merkezlerimize devam eden gençlerimizin elde ettikleri bu muvaffakiyetler verdiğimiz hizmeti daha pahalı hale getiriyor. Bu muvaffakiyetler daima eğitimin ehemmiyetini bir defa daha ortaya koyuyor.

Uzun yıllardır verdiğimiz bu fiyatsız hizmetimizle ilgili istekli tüm kurumlarla tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız ve toplumumuz faydasına bunu çok istiyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir