Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Vilayet genelinde eş vakitli olarak farklı noktalarda yol üretim çalışmalarını planlı ve süratli bir halde gerçekleştiren Fen İşleri Dairesi Yol İmal ve Bakım Şubesi grupları, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’ni de yeniledi.

ASKİ ile koordineli bir halde çalışan Fen İşleri grupları, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’nde altyapı çalışmalarının akabinde hafriyat süreçleri ve temel gereç serimi yaptı. Sıcak asfalt serimi ile devam edilen çalışmalara, kaldırımların yine düzenlemesi ile devam edildi. Tüm bu süreçlerin akabinde şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan yol, şoförler ve yayalar için daha konforlu ve çağdaş hale getirilerek trafiğe açıldı.

Vatandaşlardan Lider Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü
Çalışmaların tamamlanmasının akabinde vatandaşların hizmetine sunulan yola, mahalle sakinleri tarafından tam not verildi. Çalışmaların süratli, planlı ve koordineli bir biçimde yapıldığını belirten vatandaşlar, yolların çağdaş bir görünüme sahip olduğunu belirterek; yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir