Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Artyy, Dokunaklı İlk Teklisi ‘Lütfen’ ile müzikseverlerle buluştu!

Artyy, Dokunaklı İlk Teklisi ‘Lütfen’ ile müzikseverlerle buluştu!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Müzik dünyasına gizemli bir soluk getiren yeni sanatçı Artyy, duygusal bir seyahate çıkarmaya hazırlanıyor. Alternatif Pop stilindeki birinci teklisi “Lütfen” ile tanıtılan Artyy, maskesi altında kim olduğu bilinmese de, şimdiden dinleyicilerini etkilemeye hazır.

“Lütfen” isimli müzik, prodüktörlüğünü Aytaç Özalp ve Waxy’nin üstlendiği ağır duygusal bir eser olarak karşımıza çıkıyor. Müzik, bir bayana duyulan derin hasret ve artık geri dönülemeyecek değişimlerin izlerini taşıyor. Artyy’nin çarpıcı vokali ve dokunaklı sözleri, dinleyicileri duygusal bir tecrübeye sürüklüyor.

Artyy’nin birinci projesi olan “Lütfen”, müzikseverlere sıradışı bir sanatkarın etkileyici sesini ve duygusal derinliğini keşfetme fırsatı sunuyor. Bu müzik, kalplerdeki izleri silmeyi başaracak mı? Artyy’nin gizemli dünyasına ve dokunaklı müziğine bir adım atın, “Lütfen”e kulak verin.

Artyy’nin 2024 yılı içerisinde yayınlanacak öbür projeleri de merakla bekleniyor. Sanatkarın sıradaki adımlarıyla ilgili yeni bilgileri takip etmek için toplumsal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir