Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ares Logistics, 50 Adetlik Iveco S-Way Siparişinin 11 Adetini Teslim Aldı

Ares Logistics, 50 Adetlik Iveco S-Way Siparişinin 11 Adetini Teslim Aldı

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Türkiye’nin önde gelen memleketler arası entegre lojistik firmalarından Ares Logistics, IVECO S-WAY çekiciler ile filosunu daha da büyüttü. Şirketin Kurucu Ortaklarından Engin Kırcı “Yeni çekicilerimizle taşıma hacmimizi artırarak müşterilerimize daha süratli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.’’ dedi.

Fransa, İspanya, Portekiz, Romanya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere geniş bir coğrafyada milletlerarası lojistik hizmetler sunan Ares Logistics, 50 adet IVECO S-WAY siparişinin 11 adetini teslim aldı. Yapılan teslim merasiminde IVECO Group Ağır Vasıta Satış Geliştirme Müdürü Tayfun Fıçıcı, Ares Logistics’in Kurucu Ortakları İdris Hanoğlu ve Engin Kırcı ile GENPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Lideri İlhan Ayaz, GENPAR Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Oğuzcan Suvatlar bulundu.

Sektörde müşteri gereksinimlerine uygun lojistik tahliller sunan Ares Logistics de filosuna katacağı yeni araçlar için küresel nakliyecilik alanında öne çıkan hafif, orta ve ağır ticari araç üreticisi IVECO’nun S-WAY çekicilerini tercih etti. 

Yakıt Tasarrufu ve Sürüş Performansı S-Way Çekicileri Tercih Edilir Kılıyor

İstanbul’da bulunan merkez ofisinin dışında İzmir, Bükreş ve Sete ofislerinden de hizmet sağlayan Ares Logistics, 50 adetlik IVECO AS440S53T/P FULL özellikteki S-WAY’ler ile operasyonel yetkinliğini güçlendirdi. Satın alımlar ile ilgili yorum yapan şirketin Kurucu Ortaklarından Engin Kırcı, “Yeni çekicilerimizle taşıma hacmimizi artırarak müşterilerimize daha süratli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.’’ dedi. 

Kuzey Afrika’dan Azerbaycan’a kadar uzanan hatta ağır taşımalar gerçekleştirdiklerini tabir eden Kırcı, IVECO S-Way çekicileri, yakıt tasarrufu, kabin konforu ve sürüş performansı özelliklerinden ötürü tercih ettiklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir