Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Alanında öncü ”Nobel World Clinic & Nobel World Dent”

Alanında öncü ”Nobel World Clinic & Nobel World Dent”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Alanında öncü bir sıhhat turizm acentası olan ”Nobel World Clinic”; cerrahi estetik, saç ekimi ve diş tedavileri olmak üzere üç ana husus üzerine ağırlaşmıştır.

Diş tedavileri ‘Nobel World Dent’ bünyesi altında gerçekleştirilmekte ve yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

Branşının en yeterlisi tabipler eşliğinde her alanda danışanlarına en güzel sonucu vermeyi misyon edinen ”Nobel World Clinic”in ana danışan kitlesi Fransa ve Francophone ülkelerinden oluşmaktadır. Şirket birebir vakitte Francophone bir şirket olup bütün çalışanlar fransızca rahatça irtibat kurabilmektedir.

Kendi vip araçları ile hastalarının kent içi tüm transferlerini sağlayan ve mutabakatlı 5 yıldızlı otellerinde danışanlarına oda kahvaltılı hizmet veren ”Nobel World Clinic”; Türkiye’de bu alandaki kalite algısını da ileri düzeye taşımaktadır. Danışanlarının bütün  seyahat ve tedavi programlarını gelmeden evvel belirleyerek, en yanlışsız kalite ve en gerçek fiyat anlayışıyla isteklerini ön planda tutarak hiç bir ayrıntıyı atlamamaktadır.

Şirket mantalitesi yapılacak olan her operasyon öncesi gerekli bütün denetimler sağlanarak danışanların genel sıhhat durumu hakkında ve medikal geçmişi hakkında genel bir bilgi, randevu etabında alınır ve hekimlere bildirilir. Klinikte istisnai durumlar asla atlanmaz ve danışanlara gerekli tüm bilgiler ameliyat öncesi verilir.

Operasyon öncesi tekrar bütün testler ve denetimler yapıldıktan sonra ise danışanın müdahelesi başlar.

Aile olmanın kıymetini takımına her fırsatta hissettiren ”Nobel World Clinic”; gelen her danışanını da aile bireyi olarak ağırlamaktadır.

Danışanlarının müdaheleler sonrasında da takiplerine devam eden ”Nobel World Clinic”; içinde bulunduğu kesimin etik sorumluluklarının farkında olarak insan sıhhati temelli bakış açısı ile her geçen gün daha memnun hastalar için çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir