Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Aksigorta’da Görev Değişikliği

Aksigorta’da Görev Değişikliği

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Yeni atama gerçekleşene kadar Agesa Genel Müdürü Fırat Kuruca, mevcut misyon ve sorumluluklarına ek olarak 1 Haziran 2024 tarihi prestijiyle Aksigorta’da Genel Müdür Vekili olarak misyon almaya başlayacak.

 

2004 yılından bu yana Sabancı Topluluğu’nda çalışan, 2009 yılından bu yana da Aksigorta Genel Müdürlüğü misyonunu yürüten Uğur Gülen, 31 Mayıs 2024 tarihi prestijiyle vazifesinden ayrılıyor. Uğur Gülen hala sürdürdüğü Türkiye Sigorta Birliği Başkanlığı vazifesine devam ederken, 1 Haziran 2024 tarihi prestijiyle, Sabancı Holding Finansal Hizmetler Kümesi şirketleri olan Agesa, Aksigorta ve Sabancı Ageas Sağlık şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak tecrübelerini paylaşmaya devam edecek. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Sabancı Holding Finansal Hizmetler Grup Başkanı Haluk Dinçer, “Aksigorta’nın kendi pazarının öncü ve başkan pozisyonunda olmasında büyük hisse sahibi olan Uğur Gülen’e bugüne kadar yaptığımız yol arkadaşlığı ve üstün hizmet anlayışıyla Sabancı Topluluğu’na yaptığı katkılar için teşekkürlerimizi sunuyorum. Türkiye Sigorta Birliği Başkanlığı ve Sabancı Holding Finansal Hizmetler Grubu şirketlerindeki Yönetim Kurulu Üyeliği misyonunda de muvaffakiyetlerinin devamını getireceğine sonuna kadar inanıyorum.

Yeni atama gerçekleşene kadar Agesa Genel Müdürü Fırat Kurucamevcut misyon ve sorumluluklarına ek olarak Aksigorta’da Genel Müdür Vekili olarak görev alacak. Kuruca’ya yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyorum” dedi. Haluk Dinçer, 1 Haziran 2024 tarihi prestijiyle yürürlüğe girecek bu değişikliklerin, Sabancı Topluluğu’na iyi olmasını temenni ediyorum” diyerek kelamlarını noktaladı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir