Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Akbank ‘Ödeme İste’ ile Ödeme Almanın Kolay Yolu Akbank Mobil’de

Akbank ‘Ödeme İste’ ile Ödeme Almanın Kolay Yolu Akbank Mobil’de

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Akbank Mobil’de yer alan ‘Ödeme İste’ özelliği ile Akbanklılar yeni jenerasyon para transferi tecrübesiyle tanışıyor. ‘Ödeme İste’ özelliğini kullanarak, para transferi isteklerini basitçe ilgili şahıslara iletiyor ve gelen ödeme taleplerini süratlice yanıtlıyorlar. Böylelikle ödemeleri hatırlatmak ve para transfer etmek kolaylaşıyor. 

Akbank, ‘Ödeme İste’ özelliğini Akbank Mobil’e ekleyerek sunduğu sade, kolay ve sağlam para transferi tecrübesini zenginleştirdi. Bu özellik nakit gereksinimlerinde ya da ödeme süreçlerinde karşı taraftan para transferi talebi yapabilmeyi sağlıyor. Birebir vakitte gelen talepleri görüp 7/24 ödeme yapma imkânı sunuyor.

‘Ödeme İste’ özelliğiyle alternatif ve yenilikçi bir para transferi tekniğini Akbanklılarla buluşturduklarını belirten Akbank Ferdî Bankacılık ve Dijital Tahliller Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “Bankacılık kesimi yapılan düzenlemeler ve dijital gelişmelerle birlikte yeni bir çehre kazanıyor. Akbank olarak uzun yıllardır yatırım yaptığımız yeni jenerasyon teknolojilerle bu alandaki birincileri müşterilerimizle buluşturmaktan memnunluk duyuyoruz. Son olarak TCMB’nin önderliğinde başlatılan ‘Ödeme İste’ özelliği de bankacılık müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bir yenilik. Bu özelliği sade, kolay ve süratli bir taşınabilir bankacılık tecrübesiyle Akbanklılarla buluşturduk. Böylelikle müşterilerimizi para taleplerini iletme, ödeme yapma ve nakit akışını yönetme konusunda orijinal bir araçla destekliyoruz” dedi. 

‘Ödeme İste’ özelliği, Akbank Mobil’in kolay kullanıcı orta yüzüne sahip menüsünden rahatlıkla yönetiliyor. Akbanklılar, ister münferit ister tertipli ödemeleri için talep oluşturup ilgili bireylerle paylaşabiliyor. Kayıtlı kişi listesinden talep oluşturma özelliği sayesinde, ödeme talep edilecek kişi bilgilerini girmeden, süratli ve kolay bir formda talep oluşturulabiliyor. Gelen ödemeler de akıllı menü sayesinde ödeme takviminde görülüyor ve tüm para transferleri süratli ve emniyetli halde gerçekleştiriliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir